13 kwietnia 2014

#SECRETPOJECT

Zaczęło się pozornie- od zwykłej współpracy blogera z fotografem, a przerodziło się w wernisaż pod tytułem "Być jak Coco"- to właśnie ten sekretny tytuł, który skrywaliśmy przez tak długi czas.

Podczas otwarcia wystawy nie powiedziałem za dużo przez stres i całe zamieszanie jakie miało miejsce wokół mnie, dlatego teraz postaram się napisać tu to, co chciałem powiedzieć tam.

Początkowo w ogóle nie mieliśmy pojęcia, że pomysł stylizowanych sesji przerodzi się w tak wielkie (w moim mniemaniu) wydarzenie. Któregoś dnia wciągnąłem Karolinę w mój szalony pomysł, umówiliśmy się na kawę, a ja rozrzuciłem na stole masę papierów z rysunkami stylizacji, które chciałbym zrealizować. Zaczęła się wspólna, bardzo kreatywna przygoda opłacona wieloma godzinami pracy na planach sesji oraz litrami owej kawy spożytej w naszej mekkce- Cafe Nati. Nie ukrywam. Było trudno, moje wizje czasami nie zgadzały się z wizjami Karoliny, modelki odmawiały współpracy, a odpowiednich ubrań szukaliśmy, jak na lekarstwo. I tak przez pięć miesięcy zaczynając od sesji Ady Sawoni, gdzie pierwszy raz ekipa projektowa spotkała się w pełnym składzie, gdyż dołączyła do nas Klaudia będąca brakującym ogniwem w postaci cudownej makijażystki, przez "focenie" na Hali Mistrzów, aż do zamykających całe przedsięwzięcie zdjęć z Adą Klepczarek i Martą u boku, która pomogła zorganizować nam to wszystko, mogliście podziwiać w piątkowy wieczór. Co do scenografii i okoliczności jej powstawiania pozwolicie, że się nie wypowiem.

Podczas realizacji całego projektu nauczyłem się wielu rzeczy, ale przede wszystkim tego, że praca w tej branży, jaką chcę wykonywać jest bardzo ciężka i opłacona wielkim wysiłkiem, ale po tym wszystkim jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chcę to robić, bo gdy zobaczyłem jak całą szerokością ulicy nadciągacie, by przeżywać te cudowne chwile z nami dało mi to przekonanie, że jednak może coś umiem robić i nawet nieźle może mi to wychodzić.

Nie darowałbym sobie, gdybym na wszystkim możliwych portalach nie poszukał zdjęć, dlatego podzielę się teraz moją skromną kolekcją ;)foto. Mariusz Maciejewski CKBB

foto. Promocje włocławskie


Niedługo w mirę możliwości postaram się zasypać Was zdjęciami projektowymi, z których jestem szalenie dumny!
DZIĘKUJEMY


3 komentarze :

 1. Ogromne gratulacje! Muszę przyznać, że zdjęcia i stylizacje są niesamowite i wywarły na mnie ogromne wrażenie. Czekam na kolejne projekty i trzymam kciuki za Twoją pasję, bo świetnie Ci to idzie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pokazywałeś wcześniej, że jesteś dobry w tym, co robisz. Tą wystawą udowodniłeś, że się myliłem- jesteś bardzo, bardzo dobry!:> Ogromne gratulacje! Nie poddawaj się, trzymam kciuki c: ~Kornel

  OdpowiedzUsuń
 3. Bravo! Jesteście przyszłością której częścią jest być dumą.
  Cafe Nati

  OdpowiedzUsuń